2024. április 20, szombat - Konrád, Tivadar

Hírek

Farkas Bence országos bajnok 200 m-en és ezüstérmes 400 m-en!
2018. Február 28. 08:15, szerda | Helyi

Február 24-25-én a Budapesti Olimpiai Központ atlétikai csarnoka volt a helyszíne a két korosztály országos fedett pályás bajnokságának.

Egy arany és két bronzérem a serdülő atlétika bajnokságon
2018. Február 08. 14:59, csütörtök | Helyi

Nagyszerűen szerepelt a Dombóvári VASE 2 serdülő atlétája a korosztályos országos bajnokságon.

Bonyhádon fedett pályán versenyeztek a fiatal atléták
2018. Január 27. 08:00, szombat | Helyi

A Sport XXI-sorozat dél-dunántúli régiójának teremversenyét január 21-én Bonyhádon rendezték meg az Atlétikai Club csarnokában, ahol rajthoz álltak a Dombóvári VASE fiataljai is.

Évzárót tartottak a dombóvári atléták
2018. Január 19. 21:14, péntek | Helyi

Január 12-én a DOKK-ban tartotta hagyományos évzáró-évnyitó összejövetelét a Dombóvári VASE.

8 aranyéremmel tértek haza a dombóvári gyermek atléták
2018. Január 17. 08:11, szerda | Helyi

Remekül szerepeltek a Dombóvári VASE fiataljai a január 13-án Bonyhádon hetedik alkalommal megrendezett Boross Dezső Tehetségkutató Fedettpályás Gyermekversenyen.

Kell a sikerélmény mindenkinek
2017. Október 04. 15:00, szerda | Helyi

A Dél-dunántúli régióban, Kaposvár adott otthont a Sport XXI. program őszi pályaversenyének.

Farkas Bence (DOVASE) sikeres bemutatkozása
2017. Október 04. 08:31, szerda | Helyi

Szeptember 30-án Horvátországban került sor az öt nemzet serdülő atléta válogatottjainak versenyére.

Tóth Lili Anna nagyszerű eredményekkel búcsúzott Dombóvártól
2017. Szeptember 26. 08:07, kedd | Helyi

A sokszoros korosztályos magyar bajnok, Ifjúsági Olimpiai 3.helyezett akadályfutó, a Corvinus Egyetem nappali tagozatos hallgatója lett, így a Budapesti Honvéd színeiben sportol tovább.

Minden korosztályban indult dombóvári csapat az Országos Atlétikai Váltó Bajnokságon
2017. Szeptember 21. 13:14, csütörtök | Helyi

Ha szeptember közepe, akkor váltó OB!

Újabb válogatottat ad a DOVASE
2017. Szeptember 15. 08:58, péntek | Helyi

Farkas Bence a DOVASE atlétája a magyar serdülő válogatottban.

Minden korcsoportban volt érmes dombóvári versenyző
2017. Szeptember 08. 11:22, péntek | Helyi

Augusztus utolsó és szeptember első hétvégéjén rendezték meg Budapesten, az MTK atlétikai stadionjában a különböző korcsoportok LIGA döntőit.