Hírek
2013. Június 25. 18:30, kedd |
Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár
Tóth Virág újabb bajnoki címet szerzett
Nagy nyári melegben, június 22-23-án rendezték Zalaegerszegen az Atlétikai Ifjúsági Országos Bajnokságot.
A versenyre sérülések, formahanyatlás és kötött programok miatt csak három atlétáját nevezte Fazekas Gáspár, a DOVASE edzője.
A bajnokság első napján mindhárman 2000m akadály versenyszámban indultak.
Tóth Virág a rajt után mindjárt az élre tört. Az utolsó két körben végleg leszakította ellenfeleit. Nagy fölénnyel, egyéni csúccsal nyert. Kiváló, 7:23,02 időeredményével 10 másodperccel javította meg egyéni legjobbját.
Besenyei Emőke térdsérüléssel bajlódik. A bajnokságon ez meghatározta teljesítményét. 8:37,78 időeredménnyel ötödik helyezett lett.
Hajdu Bence felkészülése az elmúlt hetekben nem a tervek szerint zajlott. Így a 2000m akadályon dobogóesélyes versenyző végül a hetedik helyen végzett 6:36,10 időeredménnyel.
Tóth Virág a bajnokság második napján is indult. A 800m síkfutás versenyszámban az erősebb futamban versenyzett. Nagy hajrában, 2:21,21 eredménnyel a hatodik helyet szerezte meg.
Virág felkészülését a kaposszekcsői Gluténmentes Bt. segíti.
Eredmények:
2000 m akadály lány: 1. Tóth Virág (1996) - 7:23,02
2000 m akadály lány: 5. Besenyei Emőke (1996) - 8:37,78
800 m lány: 6. Tóth Virág (1996) - 2:21,21
2000 m akadály fiú: 7. Hajdu Bence (1996) - 6:36,10
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 18:00, péntek | Helyi
Fekete István Emléknapot rendeztek Bakócán
A helyi önkormányzat és a Bakócáért Egyesület az idén is megszervezte az immár hagyományossá vált emléknapot, amelyet Fekete István író és Piller Edith házasságkötésének időpontjához közeli szombaton tartottak meg.
2025. December 19. 09:00, péntek | Helyi
Dombóvár díszpolgára, Fenyvesi Béla december 12-én ünnepelte 70. születésnapját
Ez alkalomból egy nappal később a művelődési ház a családdal együttműködve meglepetés programmal várta az ünnepeltet és az érdeklődő dombóváriakat.
2025. December 19. 07:34, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Dárdai Pál lett az Újpest FC sportigazgatója
A korábbi szövetségi kapitány Dárdai Pált nevezték ki csütörtökön az Újpest FC labdarúgócsapatának sportigazgatójává.
2025. December 19. 07:33, péntek | Életmód
Huszonötezer csomag adomány jut el a rászorulókhoz az Adni Öröm! adománygyűjtő akció eredményeként
Lezárult a Magyar Máltai Szeretetszolgálat és a SPAR Magyarország közös Adni Öröm! adománygyűjtő akciója, amelynek köszönhetően huszonötezer csomag adomány jut el rászoruló emberekhez -






