Hírek
2019. Július 03. 13:55, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Tömény hipó szivárog egy tartálykocsiból a nyírábrányi vasútállomáson

Veszélyes anyagot szállító tartálykocsiból tömény hipó (nátrium hipoklorit) szivárog a nyírábrányi vasútállomáson – közölte a hajdú-bihari katasztrófavédelmi igazgatóság szóvivője az MTI-vel.
Papp-Kunkli Nóra tájékoztatása szerint a nyíradonyi hivatásos tűzoltók mellett a katasztrófavédelem műveleti szolgálata is kivonult. A szakemberek edényekbe fogják fel a kifolyó anyagot.
A területet ideiglenesen lezárták, a 48-as főút érintet szakaszáról a rendőrség a város felé tereli a forgalmat. A biztonságos mentesítés után a tartálykocsi továbbszállításáról a vasútbiztonsági szakemberek gondoskodnak – tette hozzá a szóvivő.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.
2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld
Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor
Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede