Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2015. November 08. 17:50, vasárnap | Helyi sport
Forrás: Dombóvári Sportiskola Egyesület

Tök Jó Buli

Tök Jó Buli

Ebben az évben nyolcadik alkalommal rendezte meg a Dombóvári Sportiskola Egyesület őszi rendezvényét a Tök Jó Bulit.

Ez az összejövetel arra hivatott, hogy a különböző csoportokban sportoló úszók és szüleik is találkozzanak egymással és kötetlen beszélgetés alkalmával jobban megismerjék egymást. Emellett minden évben meghívunk egy-egy ismert és eredményes sportolót, akik sportáguk bemutatásával, élménybeszámolóval teszik színesebbé az estét.
A Sportiskola ettől a évtől kezdődően a Magyar Ötusa Szövetségnek is tagja és kéttusa versenyeken is részt vesznek versenyzői. Ezen a napon két válogatott öttusázó – Málits István és Harangozó Bence – látogatott meg bennünket, akik a 2015-ös angliai öttusa európa bajnokság férfi váltóversenyének ezüstérmesei.

A filmvetítés és fényképek megtekintése után arra is volt lehetőség, hogy a gyerekek az sporteszközökkel, a párbajtőrrel és a lézerpisztollyal is, megismerkedjenek. Ezt követően tökfaragással, álarckészítéssel, tánccal, beszélgetéssel töltötték el az időt a sportolók és a szülők.

Rendezvényünket megtisztelte Szabó Loránd polgármester úr és Ilia Anita sportreferens is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 08:14, szerda | Helyi

Netbankos csalásokra figyelmeztet a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A napokban két sértett tett feljelentést a Dombóvári Rendőrkapitányságon, mert ismeretlenek több millió forinttal rövidítették meg őket internetes bankolást követően.

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Premier League - Szoboszlai a 34. forduló álomcsapatában

Bekerült a 34. forduló álomcsapatába Szoboszlai Dominik, a Premier League friss bajnokcsapatának, a Liverpoolnak a játékosa.

2025. Április 30. 07:56, szerda | Sport

Október első hétvégéjén rendezik a 18. Nemzeti Vágtát Szilvásváradon

Október 4. és 5. között rendezik a Nemzeti Vágtát Szilvásváradon. A sporteseményre idén tizenegy Elővágtán lehet kivívni az indulás jogát, a verseny győztese 5 millió forint díjazásban részesül

2025. Április 30. 07:55, szerda | Életmód

Agrárminiszter: a házikert a magyar családok rejtett erőforrása

Meghatározó jelentőségű a házikerti termelés a jó minőségű és egészséges élelmiszer előállításában.