Hírek
2015. Július 13. 08:53, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI
Több mint száz közúti baleset történt a hétvégén

Az elmúlt hétvégén 150 sérüléses balesetnél intézkedtek a rendőrök az ország közútjain. Négy balesetben négy ember meghalt - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) hétfő reggel az MTI-vel.
Emellett 49 baleset járt súlyos, 97 pedig könnyebb sérüléssel. Ittas vezetés miatt három nap alatt ötven embert állítottak elő a rendőrök - írta a kommunikációs szolgálat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld
Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról
Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést
2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary
Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.
2025. Április 29. 07:30, kedd | Belföld
Ukránoktól félti a magyar munkahelyeket Orbán Viktor
Ukrajna európai uniós tagságának kérdése eldönti, hogy milyen lesz a mai fiatalok következő 20 éve, a legaktívabb, legproduktívabb, legígéretesebb két évtizede