Hírek
2020. Július 29. 09:46, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Tilos jelzésnél hajtott a sínekre a kisteherautó dombóvári vezetője
Simontornyán, a Pósapart utcán levő vasúti átjáróban a fénysorompó tilos jelzése ellenére az átjáróba hajtott, ahol a járműve elejével nekiütközött a Pécs irányából Budapest irányába tartó vonat oldalának.
Egy kisteherautó vezetője közlekedett 2020. július 28-án nem sokkal délután egy óra előtt Simontornyán, amikor a Pósapart utcán levő vasúti átjáróban a fénysorompó tilos jelzése ellenére az átjáróba hajtott, ahol a járműve elejével nekiütközött a Pécs irányából Budapest irányába tartó vonat oldalának.
A balesetben a tehergépkocsi sofőrje, egy 46 éves dombóvári férfi az elsődleges adatok szerint súlyosan megsérült.
A baleset körülményeit a Tamási Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztályán vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi
Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.
2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi
BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!
Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!
2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi
Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron
Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!
2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi
A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész
Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást

