Hírek
2019. Május 12. 14:46, vasárnap |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
Természetismeretből is kiválóak a belvárosis kisdiákok
A Kaán Károly természetismereti verseny megyei fordulóját április 26-án rendezték meg Pörbölyön.
Rekord létszámú résztvevő: 52 kisdiák indult a versenyen. Az ötödikesek közül a Dombóvári Belvárosi Általános Iskolából Rumbus Zoltán (5.a) második, Kovács Dávid Zalán (5.a) hetedik és Illés Nóra (5.c) 11. helyezett lett. A hatodikos Buda Csongor (6.b) hatodikként végzett, Dunai Virág (6.a) 21. helyet érte el.
A verseny tartalma a tananyagon kívül a Természetbúvár folyóirat cikkeinek ismeretanyagára fókuszált. A feladatlapok megoldása nehéz munka volt, gratulálunk a sikerhez! A gyerekeket Somfalvi Józsefné készítette fel a versenyre.
Somfalvi Józsefné
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.

