Hírek
2015. Március 31. 08:35, kedd |
Helyi
Forrás: Tilinger Sándor
\"Pillanatok\" címmel nyílt fotókiállítás a Helytörténeti Gyűjteményben

A Dombóvár Hete 2015 rendezvény keretében nyílt meg szombaton Tilinger Sándor (Somogy Fotóklub) Pillanatok című fotókiállítása.
A szépszámú érdeklődőt elsőként fiatal hegedűsök muzsikája köszöntötte.
A megnyitóbeszédében dr. Hegedüs György a Somogy Fotóklub elnöke beszélt
az alkotó munkásságáról és arról, hogy a kiállított munkákból sugárzik a szülőföld és az itt élők iránti szeretet. A képek mindegyike dombóvári pillanatokat rögzített.
A kiállítás nem szokványos, mivel fotótecnikai eszközöket és nyomtatott anyagokat is láthatnak a betérők. A fotós ezúttal újszerű munkáiból is bemutat párat, melyek ún. "átlátható képek".
A kiállítás június 15-ig látható.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.
2025. Szeptember 12. 14:48, péntek | Helyi
Pénzjutalom és serleg is járt a hagyományos oklevél mellé a naki főzőversenyen
Nakon megtartották az immár hagyományos falunapot, melynek keretében főzőversenyre is sort kerítettek a szervezők.