Hírek
2020. Február 14. 12:53, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Ötmilliónál több lottószelvényt vettek a rekordnyeremény miatt
Csaknem ötmilliárd forint az ötöslottó fődíja; jelentősen nőtt a játékosok száma is, több mint ötmillió szelvényt vettek
- mondta Bánhegyi Zsófia, a Szerencsejáték Zrt. marketing és kommunikációs igazgatója péntek reggel az M1-en. Az igazgató elmondta, átlagosan 3,3 millió szelvényt vesznek a játékosok.
Az eddigi nagyobb nyeremények közül kiemelte a 2003-ast és a 2005-öst, amikor több mint ötmilliárd forintot vihetett haza egy-egy szerencsés. A mostani a harmadik legnagyobb nyeremény az ötöslottó történetében - fűzte hozzá.
Bánhegyi Zsófia felelős játékra hívott fel mindenkit, utalva arra, hogy a nyeremény esélye egy a negyvennégymillióhoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 14. 14:00, csütörtök | Belföld
Gajdos László: leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat
Leállítják a védett erdők kitermelését, és szigorítják az ipari szankciókat - írta Gajdos László élő környezetért felelős miniszter szerdán Facebook oldalán.
2026. Május 14. 13:00, csütörtök | Belföld
OVF főigazgató-helyettese: pénteken felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
Az országban működő 12 vízügyi igazgatóság munkájának összehangolására csütörtökön felállítják az országos vízügyi koordinációs központot
2026. Május 14. 11:00, csütörtök | Belföld
Orbán szerint már nem nemzeti kormánya van Magyarországnak
Magyarországot mától egy liberális kormány vezeti, a \"leköszönő nemzeti kormány\" pedig elkészítette a leltárt - mondta Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke szerdán a Facebook-oldalára feltöltött videóban.
2026. Május 14. 07:15, csütörtök | Belföld
Berendelték az orosz nagykövetet a kárpátaljai dróntámadás miatt
Csütörtök délelőttre a külügyminiszter berendelte a budapesti orosz nagykövetet a Kárpátalját ért orosz dróntámadás miatt

