Hírek
2020. Augusztus 13. 11:55, csütörtök | Helyi
Óriási akcióval nyit a Cukivarázs Fagyizó Dombóvár központjában

2020. augusztus 14-én reggel 9-órakor megnyit a Cukivarázs Fagyizó Dombóváron, a Hunyadi tér 2. szám alatt, a központi buszmegállóban.
A csavart fagyik mellett jégkásával, kávéval és süteményekkel várjuk minden kedves vendégünket.
Augusztus 14-15-én a nyitás alkalmából 3-at fizet, 4-et vihet sütiakció keretében kóstolhatják meg termékeinket.
Kis adag fagyi csak 300 Ft-ért, a nagy adag fagyi pedig csak 400 Ft-ért kapható egész augusztusban.
A szakoktatók segítségével a dombóvári ipari iskola cukrász tanulói készítik el a tradicionális desszerteket modern szemlélettel, desing-t és ízvilágukat egyaránt újra gondolva. Minőségi alapanyagokból, tartósítószer és adalékanyag-mentes alapanyagokból születnek a varázslatos sütemények, melyeket nagy odafigyeléssel és szeretettel készítenek.
De a tradicionális sütemények mellett nagy hangsúlyt fektettünk a diabetikus, gluténmentes, laktózmentes, paleo és vegán termékek elkészítésére, mert azt tapasztaltuk, hogy egyre nagyobb az igény ezekre a süteményekre.
Tortákra, rendezvényekre sütemény rendelés leadható a Cukivarázs Fagylaltozóban, igyekszünk megvalósítani vásárlóink kreatív, modern, személyre szabott torta különlegességeiket is.
Büszkék vagyunk süteményeink, tortáink magas színvonalú minőségére.
Reméljük, hogy a CUKIVARÁZS Fagyizóban minden kedves vendégünk megtalálja kedvenc fagylaltját, desszertjét, hiszen a választék óriási és VARÁZSLATOS.
Szeretettel várunk mindenkit hétfőtől szombatig 9-20 óráig!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:00, szombat | Helyi
Különleges fotó került elő a dombóvári Fekete István Múzeum alapítójáról
Bodó Imréről (az első sorban a harmadik), aki 65 éve kezdte meg tanulmányait Göllében, Fekete István szülőfalujában.
2025. Szeptember 12. 16:29, péntek | Helyi
95. születésnapját ünnepelte Nagy Béla bácsi
A jeles alkalomból Pintér Szilárd polgármester úr és Bogdán László képviselő úr köszöntötték fel.
2025. Szeptember 12. 14:48, péntek | Helyi
Pénzjutalom és serleg is járt a hagyományos oklevél mellé a naki főzőversenyen
Nakon megtartották az immár hagyományos falunapot, melynek keretében főzőversenyre is sort kerítettek a szervezők.
2025. Szeptember 12. 09:04, péntek | Helyi
Mindig számolni kell a mustgázzal a szüret idején
Az ősz a szüret és a borkészítés időszaka, amelynek jellegzetes veszélyforrása a mustgáz.