Hírek
2012. Augusztus 20. 19:20, hétfő |
Helyi sport
Forrás: Szabó István
Negyven páros izzadt a gunarasi homokon
Augusztus 18-án, szombaton harmadik alkalommal rendezték meg Gunarasban a Dombó-Ware strandröplabda kupát. Rekordszámú nevezés volt az idén, ami egy országos rendezvénynek is becsületére vált volna.
Negyven páros izzadt a homokon reggel kilenctől este hétig. Budapestről, Budaörsről, Veszprémből, Pécsről, Kaposvárról, Sásdról, és Dombóvárról érkeztek a röpisek. Jó néhány nagy csatát, láthattak a nézők, de született meglepetés eredmény is bőven.
A dobogós helyezések kategóriánként:
Férfi páros – 16 csapat:
- Böcz Dávid – Ledniczky Róbert
- Kiss Norbert – Selega Balázs
- Farkas Ádám – Majoros Attila
Női páros – 8 csapat:
- Czékus Mariann – Valek Ildikó
- Lukács Anna – Stallenberger Alexa
- Péter Lilla – Vajda Evelin
Vegyes páros – 16 csapat:
- Kovácska Mara – Kovács Ákos
- Vartman Viktória – Böcz Dávid
- Péter Lilla – Ledniczky Róbert
Megrendezésre került még a Lúzer kupa 8 páros nevezésével.
Ennek a végeredménye a következő lett:
- Kovács Péter – Mészáros Norbert
- Kovács László – Kulcsár József
- Illés Gábor – Szabó Barnabás
Különdíjat kapott párosok:
- Horváth Veronika – Illés Viktória,
- Klajkó Attila – Miklós Zoltán.
A szervezők megköszönik a Gunaras Zrt.-nek a lehetőséget, a támogatónak a segítséget, minden résztvevőnek a sportszerű játékot.
Képünk illusztráció (forrás: facebook).
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 16:00, hétfő | Külföld
Hőség - Olaszország majdnem minden térségében vörös kód van érvényben
Olaszország majdnem minden részén a legmagasabb fokozatú riasztás van érvényben a negyven fokos hőség miatt augusztus első vasárnapján.
2026. Augusztus 03. 16:00, hétfő | Sport
Kékszalag - Gellér: hatalmas sportteljesítmény, hogy a mezőny több mint fele célba ért
Gellér László, a Magyar Vitorlás Szövetség (MVSZ) elnöke szerint hatalmas sportteljesítmény, hogy a hőség és a szélcsend ellenére a mezőny több mint fele célba ért a szombaton zárult Kékszalag balatoni tókerülő versenyen.
2026. Augusztus 03. 15:00, hétfő | Külföld
Ceuta - A spanyol hatóságok eddig 72 holttestet emeltek ki a tengerből
A spanyol hatóságok eddig 72 holttestet emeltek ki a tengerből Ceutánál- közölte Miguel Ángel Pérez Triano, az észak-afrikai autonóm spanyol város kormánymegbízottja vasárnap.

