Városlista
2025. május 1, csütörtök - Fülöp

Hírek

2013. Április 22. 20:37, hétfő | Belföld
Forrás: mno.hu

Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég

Napsütés közben, váratlanul szakadhat le az ég

Kedden a többórás napsütéses időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg.

Hétfőn előbb a Dunántúlon, éjszaka a Dél-Alföldön is megnövekszik a felhőzet, és főként az említett tájakon elszórtan záporok, zivatarok alakulnak ki. Kedden többórás napsütés mellett változóan felhős lesz az ég, egyre inkább északon és keleten várható még zápor, zivatar. Kezdetben a keleti, kedden a délnyugati szél helyenként megélénkül, zivatarok környezetében átmenetileg erős, néhol viharos széllökések is lehetnek.

A legalacsonyabb éjszakai hőmérséklet általában 7, 12 fok között alakul. A legmagasabb nappali hőmérséklet kedden 20, 24 fok között várható.
Kedden a többórás napsütés időszakokat záporok, zivatarok szakíthatják meg

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 01. 08:41, csütörtök | Belföld

Összeomlott Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja Maroshévízen

Összeomlott szerdán Erdély egyik legrégebbi fedeles hídja, a 156 éves Urmánczy-híd a Hargita megyei Maroshévízen - tudatta Czirják Károly helytörténész, a helyi Dr. Urmánczy Nándor Egyesület elnöke.

2025. Május 01. 08:35, csütörtök | Belföld

Meteorológia: nyáriasan meleg idő lesz május 1-jén

Napos, csapadékmentes idő várható a hosszú hétvége első felében, majd szombat délután az ország északi, északkeleti vármegyéiben záporokra, zivatarokra lehet számítani - derül ki a HungaroMet Zrt. szerdai videójából.

2025. Április 30. 07:52, szerda | Belföld

Zsigó Róbert: május második felében lesz döntés az árréscsökkentés fenntartásáról

Amikor a kormány bevezette az árréscsökkentést, úgy döntött, hogy május 31-ig tartja azt fenn, ezért május második felében értékeljük és döntünk arról, hogy folytatjuk-e az árréscsökkentést

2025. Április 29. 07:32, kedd | Belföld

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary

Közösen népszerűsíti Magyarországot az Emirates és a Visit Hungary a beutazó turizmus fellendítése érdekében - közölték a felek az MTI-vel hétfőn.