Hírek
2018. Május 31. 07:25, csütörtök |
Kék hírek
Forrás: mti - MTI Fotó: Mihádák Zoltán
Felborult egy mentőautó a fővárosban
Személyautóval ütközött egy mentőautó csütörtökön kora reggel Budapesten; a balesetben két mentő és a járműben szállított beteg sérült meg - tájékoztatta az Országos Mentőszolgálat szóvivője az MTI-t.
Győrfi Pál közölte: a megkülönböztető jelzést használó mentőautó a XI. kerületben, a Nagyszőlős utca és a Karolina út kereszteződésénél ütközött egy autóval.
A baleset három sérültje - a mentőgépkocsi vezetője, a mentőtiszt és a beteg - könnyebb fejsérülést szenvedett. A személyautó vezetője nem sérült meg.
A szóvivő elmondta, hogy a mentőautó a megkülönböztető jelzést indokoltan használta, kórházba tartott a súlyos beteggel.
Korábban a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a rendőrség honlapján arról tájékoztatott, hogy a mentőautó az oldalára borult. A rendőrök a helyszínelés idejére a kereszteződést lezárták, a forgalmat a környező utcákba terelik.
A baleset körülményeit vizsgálják - közölte korábban a BRFK.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek
Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden
A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.
2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek
Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője
Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.
2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek
Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott
A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.
2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek
Életveszélyes a jégen tartózkodni!
Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.

