Városlista
2026. január 30, péntek - Martina

Hírek

2018. November 03. 08:45, szombat | Kék hírek
Forrás: mti

Meghalt egy ember a 81-es főúton

Meghalt egy ember a 81-es főúton

Életét vesztette egy ember abban a balesetben, amely a 81-es főúton történt a Mórhoz tartozó Felsődobosnál pénteken este.

Az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság honlapján olvasható, hogy egy nyerges vontató és egy utánfutót vontató kisbusz ütközött össze.

A buszból négy embert feszítővágóval szabadítottak ki a műszaki mentést végző székesfehérvári hivatásos és móri önkormányzati tűzoltók. A balesetben további öt ember megsérült. Az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat elterelték.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 30. 13:44, péntek | Kék hírek

Bekábszerezve lövöldözött Balatonszepezden

A Veszprémi Járási Ügyészség indítványára elrendelte a bíróság annak a 60 éves férfinak a letartóztatását, aki január 28-án este kábítószer hatása alatt lövöldözött a balatonszepezdi házának udvarán.

2026. Január 30. 07:07, péntek | Kék hírek

Kábítószer és alkohol hatása alatt állt a Romániában súlyos balesetet szenvedett görög kisbusz vezetője

Kábítószer és alkohol hatása alatt volt annak a Romániában balesetet szenvedett görög kisbusznak a sofőrje, amelyben hét ember vesztette életét - közölte csütörtökön az ügyben eljáró lugosi vádhatóság szóvivője.

2026. Január 28. 07:32, szerda | Kék hírek

Átvette a volánt a fiatalkorú utas, majd fának hajtott

A Kecskeméti Járási Ügyészség közúti baleset gondatlan okozása miatt vádat emelt egy fiatalkorúval szemben, aki azután, hogy a sofőrtől menet közben átvette a vezetést, fának hajtott az utasokkal teli furgonnal.

2026. Január 26. 06:58, hétfő | Kék hírek

Életveszélyes a jégen tartózkodni!

Életveszélyes a jégen tartózkodni, az enyhülő időjárásban olvad a természetes vizek jege, ezért senki ne menjen a jégre - figyelmeztetett az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője vasárnap.