Hírek
2012. Május 05. 23:59, szombat |
Helyi sport
Forrás: Guzsó Ferenc/József Attila ÁMK
Kötélugrók sikerei az országos diákolimpián
A dombóvári József Attila ÁMK Set-Go Klub versenyzői sikeresen szerepeltek a kötélugrók országos diákolimpiáján, amelyet több mint kétszáz versenyző részvételével április 21-22-én rendezték meg Nagykanizsán.
A Set-Go versenyzőit Bauer Attiláné és Bauer Ákos készítette fel az országos döntőre.
Összetett eredmények:
- 2/A korcsoport: 1. Poth Petra
- 3/A korcsoport: 12. Tobak Zsófia
- 4/B korcsoport: 7. Fónai Friderika
- 6/A korcsoport: 2. Bauer Ákos
A verseny a 15 éven felüliek számára egyben válogatóverseny is volt a Floridában (Tampa) megrendezésre kerülő Kötélugró Világbajnokságra. Bauer Ákos ismét jogosultságot szerzett, hogy tagja legyen a magyar kötélugró-válogatottnak, így július 28-án 40 társával együtt elrepülhet Floridába.
Képünk Mórahalmon, a február 18-19-én megrendezett országos bajnokságon készült.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. November 02. 08:39, vasárnap | Életmód
Szolnoki Szabolcs: megszületett Magyarország első mesterséges intelligencia törvénye
2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek
Halálos lakástűz Téten
Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.
2025. November 02. 08:37, vasárnap | Sport
Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 228. örökrangadót
A címvédő Ferencváros 4-1-re győzött az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának szombat esti rangadóján.

