Hírek

2011. Május 05. 23:59, csütörtök | Helyi
Forrás: DOVASE

Komárom-Komárno: a dombóvári lányok uralták a dobogót

A 37. Komárom-Komárno Nemzetközi Utcai Futóversenyt április 30-án rendezték a két város főutcáin. A Komáromi Napok kiemelt programjaként lezajlott versenyen több száz mozgást szerető fiatal és felnőtt vett részt.

Fazekas Gáspár edző atlétái az 5500 méteres távon indultak. A szép időben zajló verseny ismét kitűnő eredményeket hozott a DOVASE atlétáinak. A 15-18 évesek korcsoportjában a 13 éves - fiatal kora miatt külön engedéllyel induló - Tóth Lili Anna nyert. Második helyen a 17 éves Beke Zsanett végzett, harmadik pedig a 15 éves Tóth Virág lett. A fiúk versenyében a 15 éves Hajdu Bence volt a legeredményesebb, ő harmadik lett.

Változik a dombóvári gyermekorvosok rendelési ideje a nyári szünetben

Tájékoztatás a dombóvári gyermekorvosok rendelési idejéről 2024. június 17-től szeptember 10-ig.

2024. Június 12. 14:13, szerda | Helyi

Újabb elismerés a dombóvári Rozsusa-Bau Kft-nek

Dávid Roland, a Rozsusa-Bau Kft. ügyvezetője nyilatkozott az idei év történéseiről:

2024. Június 11. 10:34, kedd | Helyi

Funkcionális Fitnesz Nemzeti Junior Bajnokság Dombóváron

Funkcionális Fitnesz Nemzeti Junior Bajnokság rajtolt el a Z2-ben. Ismét egy rangos eseménynek adott otthont Dombóvár.

2024. Június 10. 13:27, hétfő | Helyi