Hírek
2011. Augusztus 03. 14:53, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kokó balesetet szenvedett
Autóbalesetet szenvedett kedden, késő délután Kovács István, Kokó. A részletek egyelőre nem ismertek.
Az RTL Klub Fókuszának híradásából kiderült, hogy az egykori kiváló sportoló Budapesten karambolozott, ám, hogy pontosan milyen körülmények között, nem lehet tudni. Egyelőre arról sincs hír, hogy kinek a hibájából következett be a baleset.
Az azonban biztos, hogy az ütközésben senki nem sérült meg, ugyanakkor három autóban is anyagi kár keletkezett. A rendőrség későbbre ígéri a részleteket.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 17. 16:00, kedd | Bulvár
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma - jelentette be hétfőn a Sony Music.
2026. Március 11. 15:00, szerda | Bulvár
Csaknem kéttucatnyi jéghorgászt mentettek ki a kanadai hatóságok egy Huron-tavon elsodródott jégtábláról
A Huron-tavon elsodródott jégtábláról, helikopterekkel mentett ki az ontariói tartományi rendőrség 23 embert, akik későn vették észre, hogy a jég, amelyen horgásztak, elszakadt a parttól - közölték hétfőn a helyi hatóságok.
2026. Február 28. 18:00, szombat | Bulvár
Bryan Adams decemberben az MVM Dome-ban lép fel
Nyolcadik alkalommal érkezik koncertezni Magyarországra Bryan Adams. A világhírű kanadai rocksztár két évvel ezelőtti estje után december 16-án ismét az MVM Dome-ban lép fel.

