Hírek
2020. Január 02. 09:40, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Kigyulladt egy lakóház Pécelen, egy gázpalack felrobbant
Kigyulladt egy száz négyzetméteres lakóház tetőszerkezete és terasza, illetve egy melléképület csütörtök délelőtt Pécelen, a Maglódi úton – közölte az Országos Katasztrófavédelmi Igazgatóság csütörtökön az MTI-vel.
A fővárosi hivatásos tűzoltók három vízsugárral eloltották a lángokat. A tűzben egy propán-bután gázpalack felrobbant, másik négyet az egységek hoztak ki az épületből. A ház átvizsgálásakor egy a tűzben elpusztult kutyát is találtak – írták a közleményben.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.
2026. Július 31. 13:00, péntek | Belföld
Dunamenti Erőmű: a meghibásodott blokk vasárnapra ismét rendelkezésre áll
A Dunamenti Erőmű (DE) meghibásodott blokkja vasárnapra ismét rendelkezésre áll - tájékoztatta az erőműtársaság csütörtök este közleményben az MTI-t.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Magyar Péter: átlátható környezetet teremtünk a vállalatoknak
Átlátható és korrupcióellenes környezetet teremt a kormány minden vállalatnak, azt szeretné, ha minél több befektető jönne Magyarországra Bajorországból is - mondta Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten.
2026. Július 31. 11:00, péntek | Belföld
Figyelemmel kíséri a kassai roma családok áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi hivatala
Figyelemmel kíséri a két kassai cigány család áttelepülését Magyarországra a szlovák kormány romaügyi megbízottjának hivatala, ellenőrzi az információkat, és azok kiértékelése után nyilatkozat kiadását tervezi

