Városlista
2026. március 18, szerda - Sándor

Hírek

2023. December 05. 13:01, kedd | Sport
Forrás: MTI

Kerkez Milos 19. az idei Golden Boy-listán

Kerkez Milos 19. az idei Golden Boy-listán

Kerkez Milos, a Bournemouth magyar válogatott játékosa a 19. helyen végzett a legjobb 21 éven aluli, Európában játszó labdarúgókat értékelő 2023-as Golden Boy-listán.

A sorrendről ötven elismert szakíró döntött, mindegyikük öt futballistára szavazhatott (10-7-5-3-1 pont). Ez alapján Jude Bellingham, a Real Madrid angol csatára győzött, a lehetséges 500 pontból 485-öt begyűjtve.

Az olasz Tuttosport által 2003-ban alapított díj történetében a nyáron a holland AZ Alkmaartól Angliába igazolt Kerkez a harmadik magyar labdarúgó, aki jelölt volt: 2020-ban Szoboszlai Dominik (ő végül a nyolcadik lett), míg 2009-ben Koman Vladimir szerepelt a listán.

Fotó: Twitter

Címkék: goldenboy, kerkez

Ezek érdekelhetnek még

2026. Március 18. 15:00, szerda | Sport

Magyar labdarúgó-válogatott - Az újonc Szűcs Tamás debreceni csapattársainak is megköszönte a meghívót

Szűcs Tamás, a Debreceni VSC 21 éves középpályása a csapattársainak is megköszönte, hogy először kapott meghívót a magyar labdarúgó-válogatott keretébe.

2026. Március 17. 11:00, kedd | Sport

Bajnokok Ligája - Hetven euró a legolcsóbb jegy a budapesti döntőre

Hetven euró (27 400 forint) a legolcsóbb jegy a labdarúgó Bajnokok Ligája budapesti döntőjére.