Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2013. Január 11. 14:48, péntek | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság

Járási vezetők katasztrófavédelmi felkészítése

Járási vezetők katasztrófavédelmi felkészítése

Katasztrófavédelmi témakörökben kapott tájékoztatást január 9-én a megye hat járási hivatalvezetője,

valamint bemutatkoztak a helyi védelmi bizottságok tervezett elnökhelyettesei és a frissen kinevezett katasztrófavédelmi megbízottak is. A programon részt vett László-Varga Zsuzsanna a hivatal főigazgatója is. A Tolna Megyei Kormányhivatal adott otthont annak a képzésnek, ahol a Tolna Megyei Védelmi Bizottság titkárának honvédelmi témakörben tartott felkészítése mellett, az igazgatóság igazgatóhelyettese, Szilasi Lajos tű. alezredes a védelmi igazgatási rendszer átalakulásáról, a katasztrófavédelmi feladatokról tartott előadást, Sárossy Gábor tű. őrnagy megyei polgári védelmi főfelügyelő Tolna megye veszélyeztetettségét mutatta be. A járási hivatalvezetők megismerkedhettek a helyi védelmi bizottságok tervezett elnökhelyetteseivel – Szekszárd, Paks és Dombóvár Katasztrófavédelmi Kirendeltség vezetőjével, valamint a hat katasztrófavédelmi megbízottal is.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi

Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!

A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.

2025. December 17. 11:00, szerda | Helyi

BestByte Ünnepi Nagyakció Dombóváron!

Kiemelt ünnepi ajánlatok - hosszabbított ünnepi nyitva tartás a gondtalan vásárláshoz!

2025. December 15. 09:00, hétfő | Helyi

Ékszer-, régiség- és bundafelvásárlás lesz 3 napig Dombóváron

Most eladhatja feleslegessé vált ékszereit, régiségeit vagy bundáit a 3 napos dombóvári felvásárláson! Időpont egyeztetéssel akár házhoz is mennek!

2025. December 15. 00:00, hétfő | Helyi

A balatoni helytörténészek találkozóján tartott előadást Bodó Imre dombóvári helytörténész

Bodó Imre dombóvári helytörténész, múzeumalapító Fekete István és a Balaton környéke címmel tartott előadást