Hírek
2018. Január 16. 15:00, kedd |
Helyi
Forrás: Dombó Média
Hét csapat közül lettek elsők a dombóvári teremfocisok

Szentlőrincen lépett pályára január 13-án a Dombóvári FE U14-es gárdája, mely remekül szerepelt a második alkalommal meghirdetett Lőrinc Teremkupán.
Péter Imre edző tanítványai előbb 3:3-as döntetlent értek el a házigazdák egyik csapata ellen, aztán 3:0-ra legyőzték a komlóiakat, majd a Pécsi EAC-nál bizonyultak jobban ugyancsak 3:0-val, azt követően a Pécsi MFC is veszített velük szemben, mégpedig 2:1 arányban, a vendéglátók másik együttese 8:0-ra kapott ki tőlük, végül 1:1 lett a kozármislenyiek elleni összecsapásuk végeredménye.
A Karádi Kristóf, Nagy Gábor, Nagy Márton, Timár Dávid, Varga Bálint, Fábián Ticián, Kardos László, Berta Balázs, Lakos Ádám, Száraz József, Lakatos Zsolt összeállítású társaság az első helyen végzett a hét gárdát felvonultató mezőnyben.
A mérkőzéssorozat legjobb játékosának Lakos Ádámot választották.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi
Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján
A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.