Hírek
2021. November 30. 15:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Házaló csalók élnek vissza a Jónak lenni jó! nevével
Ismeretlenek a közmédia adománygyűjtő műsorára hivatkozva lakásokba csöngetnek be és kérnek támogatást a Regőczi Alapítvány számára
- közölte a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap (MTVA) az MTI-vel hétfőn. Tudatták azt is, az MTVA az ügyben megteszi a szükséges jogi lépéseket.
Mint írták, a Jónak lenni jó! - ahogy korábban - idén is csak az adományvonal hívásával vagy az oda elküldött szöveges üzenettel, továbbá a mediaklikk.hu/jonaklennijo oldalon található tárgyi adományok megvásárlásával támogatható. Lehetőség van a kedvezményezett szervezet bankszámlájára történő tetszőleges összeg átutalására is.
Az MTVA felhívta a figyelmet arra, hogy ezeken túl semmilyen más módon nem gyűjt adományokat és nem biztat adományozásra. A közmédia kéri a segítő szándékúakat, hogy válasszák a felsorolt lehetőségek valamelyikét.
Az MTVA közölte Regőczi István Alapítvány bankszámlaszámait is, amelyre érkezhetnek adományok, ezek a következők: HUF 11705084-21448492-00000000, EUR IBAN: HU20 1176 3055 5885 6886 0000 0000, USD IBAN: HU26 1176 3055 5885 7014 0000 0000. Az adományvonal száma 1375, a hívások díja egységesen 500 forint hívásonként vagy sms-enként.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé
2026. Március 02. 13:23, hétfő | Belföld
Április 10-ig meg kell érkeznie a pedagógusok extra juttatásának
Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy a kormány korábbi vállalásának megfelelően a pedagógusok márciusban egyszeri többletjuttatásban részesülnek.
2026. Március 02. 07:25, hétfő | Belföld
Napos, az átlagosnál enyhébb, tavaszias idő várható március első hetében
Jellemzően napos, tavaszias idő várható március első hetében
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.

