Hírek
2022. Március 03. 11:01, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Halálos tűz volt egy melléképületben Nyugotszenterzsébeten

Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy melléképület a Baranya megyei Nyugotszenterzsébeten csütörtök hajnalban - tájékoztatta az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság az MTI-t.
Éjjel háromnegyed egy után érkezett a jelzés, hogy a hatvan négyzetméteres lakóházzal egybeépített tizenöt négyzetméteres melléképület teljes terjedelmében ég, és nem tud kimenekülni a benne tartózkodó ember - közölték.
A szigetvári hivatásos tűzoltók a szobaként berendezett helyiségben az égő szekrény és ruhák oltása közben bukkantak rá a holttestre.
A tűz pontos keletkezési okának feltárása érdekében a katasztrófavédelem tűzvizsgálati eljárást indít, ugyanakkor nem kizárt, hogy a tüzet a kályhából kipattanó szikra okozta - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését
Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -
2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld
Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot
A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő
2025. Szeptember 16. 07:43, kedd | Belföld
MABISZ: idén is milliárdos károk, jelentős pusztítás a viharszezon országos mérlege
2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld
Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban
Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.