Hírek
2022. Március 21. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: MTI/Fotó: MTI/Mihádák Zoltán
Halálos baleset történt Csomádnál
Meghalt egy 58 éves mogyoródi asszony, miután vasárnap délután frontálisan karambolozott egy előzését befejezni nem tudó személyautóval Csomádnál - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
Azt írták, a másik kocsit egy 22 éves őrbottyáni autós vezette.
A közlemény szerint a járműbe beszorult asszony életéért hiába küzdöttek tűzoltók és mentők, nem tudták megmenteni. Utasa, egy 61 éves budapesti férfi súlyos, míg az előzést végző 22 éves sofőr könnyű sérülést szenvedett.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.

