Hírek
2017. November 20. 07:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Halálos baleset miatt lezárták a 7-es főutat
Két autó frontálisan ütközött a 7-es főúton, a rigyáci elágazó közelében, egy ember meghalt - közölte honlapján hétfőn a Zala Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.
A baleset nem sokkal 6 óra után történt a 218-as kilométernél.
Két személygépkocsi frontálisan ütközött, az egyik autóba beszorult egy sérült. Őt a tűzoltók szabadították ki, a mentők azonban már csak a halálát tudták megállapítani.
Az első információk szerint a balesetben még két ember megsérült.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 03. 13:00, hétfő | Belföld
Paks/Hőség - Zuhanyzókat biztosít a paksi önkormányzat az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiaknak
Zuhanyzókonténerek telepítésével, közintézmények megnyitásával segíti az atomerőmű leállítása miatt melegvíz nélkül maradó paksiakat az önkormányzat - tájékoztatta a Duna-parti város polgármestere vasárnap az MTI-t.
2026. Augusztus 03. 10:00, hétfő | Belföld
Hőség - Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás
Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. Augusztus 03. 09:04, hétfő | Belföld
Megnyílt az AMKA 33. országos nyári–őszi kiállítása Gödöllőn
Megnyílt A Magyar Kézművességért Alapítvány (AMKA) 33. országos nyári–őszi kiállítása a gödöllői Művészetek Házában.

