Hírek
2018. Március 12. 09:16, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Gyermekek is megsérültek egy dombóvári balesetben

Két személyautó ütközött 2018. március 10-én 9 óra 28 perckor Dombóváron, a Köztársaság utcában.
Egy személygépkocsi közlekedett 2018. március 10-én 9 óra 28 perckor Dombóváron, a Köztársaság utcában. Haladása során balra kívánt kanyarodni, melynek során nem adott elsőbbséget a vele egy irányban, a külső sávban közlekedő járműnek, ezért összeütköztek.
A balesetben a jármű vezetője és három utasa, köztük két gyermek is megsérült. Az eset körülményeit a Dombóvári Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Alosztálya vizsgálja.
Tolna megyében a rendőrök az elmúlt 48 órában további 6 baleset helyszínén intézkedtek.
A rendőrség felhívja a figyelmet, hogy a balesetek döntő része emberi mulasztás miatt történik, amelyek legtöbbször a relatív gyorshajtás, az út- és látási viszonyoknak nem megfelelő vezetési stílus és az előzési, valamint a kanyarodási szabályok figyelmen kívül hagyása miatt következik be.
Balesetmentes közlekedést kíván a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Április 30. 08:14, szerda | Helyi
Netbankos csalásokra figyelmeztet a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság
A napokban két sértett tett feljelentést a Dombóvári Rendőrkapitányságon, mert ismeretlenek több millió forinttal rövidítették meg őket internetes bankolást követően.
2025. Április 29. 13:43, kedd | Helyi
Horváth János az Év Tolna vármegyei polgárőre
A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2025. évi Rendőrség Napja alkalmából szervezett ünnepi állománygyűlésén Horváth János, a Dombóvári Polgárőr Egyesület tagja vehette át az Év Tolna vármegyei polgárőre kitüntetést.
2025. Április 28. 08:23, hétfő | Helyi
Átadták a Dombóvár Közbiztonságáért és az Év Kistérségi Rendőre elismeréseket
Varga Zoltán tűzoltó főtörzsőrmester, Horváth Lajos rendőr százados Dombóvár Közbiztonságáért elismerő díjat vehetett át, valamint Somogyi Tamás rendőr főtörzsőrmester az Év Kistérségi Rendőre elismerésben részesült.
2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi
A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek
A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.