Hírek
2013. Január 15. 14:32, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság, fotó: www.news.com.au
Fokozott ellenőrzés az ittas járművezetők kiszűrésére
A Szekszárdi Rendőrkapitányság vezetője 2013 január 7-től kezdődően június 31-ig bezárólag fokozott ellenőrzést rendelt el az ittas balesetokozások megelőzésére, illetve az ittas járművezetők kiszűrésére,
tekintettel arra, hogy az előző évben növekedett az ittasan okozott személyi sérüléses balesetek száma. A megelőzés és visszaszorítás érdekében a járművezetők fokozott ellenőrzésére visszatérően, több helyszínen, más-más időpontban kerül sor, kiemelt figyelmet fordítva az ittasság ellenőrzésére.
A közlekedésben résztvevőknek balesetmentes közlekedést kívánunk a Szekszárd Városi Balesetmegelőzési Bizottság nevében!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 14. 21:24, vasárnap | Helyi
Dombóvár és Simontornya között pótlóbuszok járnak
A pécsi vasútvonal karbantartása miatt Simontornya és Dombóvár között pótlóbusz jár csütörtöktől
2026. Június 11. 08:41, csütörtök | Helyi
Engedély nélkül vezetett egy helyi fiatal Gyulajon
A balesetben a sofőr nem, de utasa megsérült.
2026. Június 09. 16:00, kedd | Helyi
Tetejére borult egy autó Jágónaknál
Tetejére borult egy személyautó, miután összeütközött egy másik járművel hétfő este Jágónaknál, a 6519-es számú út 3. kilométerénél.
2026. Június 09. 10:26, kedd | Helyi
Csajok Miniben…, de nem úgy!
Beszélgetés Buza Zsuzsa rallyversenyzővel az 59. Mecsek Rally előtt.

