Városlista
2026. május 3, vasárnap - Tímea

Hírek

2015. Szeptember 11. 07:46, péntek | Belföld
Forrás: MTI

Főiskolai hallgatót támadott meg négy bevándorló Budapesten

Főiskolai hallgatót támadott meg négy bevándorló Budapesten

Egy főiskolai hallgatót támadott meg négy bevándorló Budapesten, körbevették, és csak a rendőrök megjelenésekor engedték el - hangzott el az M1 aktuális csatorna híradójában csütörtök este.

A Híradó a mandiner.hu internetes portálra hivatkozva azt közölte, hogy az eset egy héttel ezelőtt este történt az budapesti Erkel Színház közelében, a VIII. kerületben; négy migráns követni kezdte a nőt, majd körbevették, egyikük a karját, másikuk a táskáját fogta meg, ketten pedig eléálltak. Csak akkor engedték el, amikor a rendőrök megjelentek a közelben. A nő szerint a támadásnak szexuális indítéka volt, feljelentést azonban nem tett.

A főiskolai hallgató a portál arra vonatkozó kérdésére, hogy biztosan migránsok voltak-e, azt mondta: "Biztos. Arabul beszéltek".

Az M1 megkeresésére a nő csak annyit mondott, hogy "vigyázni kell, mert hasonló eset bárkivel megtörténhet".

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 02. 14:00, szombat | Belföld

Tanács Zoltán: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

Új fejezetet kell nyitni a kormány és a tudomány viszonyában, olyan oktatási rendszert kell építeni, amely képes kinevelni a 21. század tudósait, szabad tudomány nélkül nincs szabad ország

2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld

Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye

Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.

2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld

Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása

Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is