Hírek
2011. Augusztus 15. 14:29, hétfő |
Kék hírek
Forrás: HírTV
Felgyújtotta a házát

Feltehetően meg akarta ölni magát az az 55 éves férfi, aki benzint locsolt ki családi házában. A folyadék gőze belobbant, a tűzben a férfi súlyos égési sérüléseket szenvedett.
A férfi testének fele megégett, mentőhelikopterrel szállították kórházba. Felesége, aki menteni próbálta, füstmérgezést kapott. A lakásban nem esett jelentősebb kár. A tűz keletkezésének okát még vizsgálják. Szemtanúk szerint a családfő évek óta bántalmazta az asszonyt és gyerekeiket. (da)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 16. 07:45, kedd | Kék hírek
Választási csalás - Hirtelen több választópolgár lett a zala megyei faluban
Tömeges betelepülés miatt meg kell ismételni a Magyarföldön szeptember 7-én tartott időközi önkormányzati választást, a törvénysértés miatt a rendőrségnek is átadják az iratokat
2025. Szeptember 13. 09:28, szombat | Kék hírek
A vezetés közbeni telefonhasználatot ellenőrzi a rendőrség az utakon
Keddtől országos közlekedésbiztonsági ellenőrzést tartanak Magyarország közútjain, a rendőrök elsősorban a vezetés közbeni telefonhasználatot figyelik