Városlista
2025. november 2, vasárnap - Achilles

Hírek

2014. Január 17. 16:16, péntek | Helyi sport
Forrás: Dombóvári Sportközpont

Évértékelőt tartottak a Dombóvári Sportközpontban

Évértékelőt tartottak a Dombóvári Sportközpontban

Az idei évben már második alkalommal került megrendezésre az az Évértékelő ünnepség, amelyet a Dombóvári Utánpótlás és Amatőr Sportért Szövetség, és a Sportközpont szervezett meg.

A szövetség 10 tagegyesületének vezetői, edzői és sportolói, valamint hozzátartozói vehettek részt az eseményen, ahol a legkiemelkedőbb eredményeket elért fiatalok a „Dombóvári Sportért Szívvel-Lélekkel” feliratozott emlékplaketteket és díszokleveleket kaptak.

Az ünnepség kb. 600 résztvevővel zajlott le, a jó hangulatot a sásdi Grid Session zenekar és a D- Ride Sportegyesület műsora fokozta. A sportszövetség nagyon fontos céljának tekinti a Sportközpontban sportoló és más dombóvári egyesületek összefogását, a sportolók és edzők munkájának elismerését, a szakmai együttműködést elősegítését. Az edzők és egyesületvezetők évértékelő beszédében és a díjazás alkalmával minden sportoló hallhatta és láthatta más egyesület eredményeit, sikereit.

Az ünnepség után a meghívott vendégeknek állófogadás, a gyerekeknek diszkó és büfé állt rendelkezésre. Emlékezetes és megható program volt – a kiemelt sportolóknak, és szüleiknek – és motiváló mindazoknak a gyerekeknek, akik még csak ezután törnek a sikerek felé.

Bízunk benne, hogy még sok ilyen lélekemelő ünnepségen vehetnek részt Dombóvár sport iránt érdeklődő polgárai, továbbá szívből reméljük, hogy a sport továbbra is fontos szerepet kap a város életében.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 02. 08:40, vasárnap | Belföld

Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 44. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:

2025. November 02. 08:38, vasárnap | Kék hírek

Halálos lakástűz Téten

Egy nő meghalt a Győr-Moson-Sopron vármegyei Téten, ahol szombaton tűz keletkezett egy családi házban - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) szóvivője az MTI-vel.

2025. November 02. 08:37, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - A Ferencváros nyerte a 228. örökrangadót

A címvédő Ferencváros 4-1-re győzött az MTK Budapest ellen a labdarúgó Fizz Liga 12. fordulójának szombat esti rangadóján.