Hírek
2018. Április 07. 08:31, szombat |
Belföld
Forrás: mti - fotó: illusztráció
Emberölés miatt körözött férfit fogtak el Röszkénél
Emberölés miatt körözött szerb férfit fogtak el a röszkei határátkelőhelyen a magyar rendőrök pénteken - közölte honlapján a rendőrség.
A 36 éves férfi egy szerb autóbuszon akarta elhagyni az országot, ám az ellenőrzésnél kiderült, hogy a holland hatóságok emberölés gyanúja miatt európai elfogatóparancsot adtak ki ellene.
A férfit a Szegedi Rendőrkapitányság nyomozói őrizetbe vették, Hollandiának történő átadásáról később döntenek - tudatta a police.hu oldalon a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:56, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Győrben létrejön a hatodik Konfuciusz Intézet Magyarországon
Budapest, Debrecen, Miskolc, Pécs és Szeged után a győri Széchenyi István Egyetemen létrejön immár a hatodik Konfuciusz Intézet is Magyarországon, ami újabb lendületet ad a magyar-kínai együttműködésnek
2025. November 01. 08:55, szombat | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: sikeresen zárult az Adaptive Hussars 2025 országvédelmi gyakorlat
Sikeresen zárult a rendszerváltás óta szervezett legnagyobb katonai gyakorlat, az Adaptive Hussars 2025 - jelentette be a honvédelmi miniszter pénteken Budapesten, a gyakorlat zárórendezvényén.
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.

