Hírek
2012. November 15. 16:08, csütörtök |
Helyi
Forrás: Dombóvári Rendőrkapitányság
Eltűnt személyt keres a rendőrség

Eltűnés miatt körözését rendelte el a Dombóvári Rendőrkapitányság a képen látható Pécsi Klaudia 16 éves dombóvári lakosnak
Eltűnés miatt körözését rendelte el a Dombóvári Rendőrkapitányság a képen látható Pécsi Klaudia 16 éves dombóvári lakosnak, aki 2012.11.08.-án 07:00 órakor otthonából ismeretlen helyre távozott.
Nevezett személy 150 cm magas, vékony testalkatú, kreol bőrű. A haja fekete, hátközépig érő, melyet hol copfban, hol kiengedve visel . A szeme színe barna.
Eltűnésekor barna műbőr, derékig érő dzsekit, sötét színű, hosszú ujjú pólót, világoskék cső farmernadrágot, és barna színű, fűzős, bundás belsejű cipőt viselt. A füleiben kb.: 10 cm átmérőjű, ezüst színű fülbevalót hordott.
Kérjük, hogy aki Pécsi Klaudia tartózkodási helyével kapcsolatban információval rendelkezik, hívja a 107-es telefonszámot, vagy értesítse a Dombóvári Rendőrkapitányságot a 74/566-070-es telefonszámon.
Segítségüket köszönjük!
Dombóvári Rendőrkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi
Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján
A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.