Városlista
2026. február 14, szombat - Bálint

Hírek

2019. Október 01. 09:45, kedd | Belföld
Forrás: police.hu

Előbb szúrt, aztán harapott a halászteleki fiatal nő

Előbb szúrt, aztán harapott a halászteleki fiatal nő

Gyanúsítottként hallgatták ki a 23 éves halásztelki nőt a szigetszentmiklósi rendőrök.

A 23 éves nő hétfőn reggel egy halászteleki gimnázium udvarán előzetes szóváltást követően késsel megszúrta, majd megharapta a 29 éves sértettet. A szúrás következtében a férfi az elsődleges orvosi vélemény szerint nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett – közölte a rendőrség honlapján.

Az eset után a rendőrök a helyszínen elfogták a nőt, majd előállították és A nyomozók a gyanúsítottként kihallgatták.

Ellene súlyos testi sértés bűntett kísérlet elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 14. 08:15, szombat | Belföld

Több ezren vettek részt a XXVI. Doni Hősök Emléktúrán

A XXVI. Doni Hősök Emléktúrán összesen 3624 ember vett részt, köztük 918 diák, katonai képzéssben tanuló kadét, illetve valamely civil társadalmi szervezet tagja volt -

2026. Február 14. 08:11, szombat | Belföld

Donald Tuskkal találkozott Magyar Péter

Magyar Péter közölte: a megbeszélésen egyetértettek abban, hogy Magyarországnak és Lengyelországnak is mindent meg kell tennie az orosz–ukrán háború mielőbbi békés lezárásának elősegítéséért.