Városlista
2025. szeptember 16, kedd - Edit

Hírek

2022. Március 20. 16:06, vasárnap | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

El akarta dobni magától az életét, a rendőrök mentették meg

El akarta dobni magától az életét, a rendőrök mentették meg

Végzetes lépésre szánta el magát egy Szabolcs-Szatmár-Bereg megyében lakó nő. Életét a Bükk hegységben akarta eldobni magától, de a keresésére indult miskolci rendőrök és rendészek megakadályozták a tragédiát.

A Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság Tevékenységirányítási Központjába érkezett bejelentés 2022. március 18-án az éjszakai órákban, hogy egy nyírlugosi nő ismeretlen helyre távozott otthonából és véget akar vetni az életének – közölte a rendőrség.

Telefonjának adatai szerint Bükkszentkereszt környékén tartózkodhat, ezért értesítették a miskolci rendőröket. Egy tíz fős járőrcsoport azonnal a nő keresésére indult, hozzájuk csatlakozott a Miskolci Önkormányzati Rendészet négy rendésze is.
A kutatás során először – éjfél előtt – az asszony autójára bukkantak rá egy erdészeti úton, majd 50 perc múlva a nőt is megtalálták egy hegyoldalban, eszméletlenül a talajon fekve.

Az erősen lecsökkent testhőmérsékletű nőt a rendőrök egy takaróval betakarták és gyalogosan vitték el a szolgálati autójukig. Ebbe beültették, majd azzal vitték tovább az időközben a helyszín közelébe ért mentőszolgálat járművéhez.

A mentőszolgálat munkatársai az asszonyt kórházba szállították.

Ha Ön vagy valaki a környezetében krízishelyzetben van, hívja mobilról is a 116-123 ingyenes, lelki elsősegély számot!

Címkék: mentés, rendőr, segítség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország minden támadás ellenére felgyorsítja a Paks II. atomerőmű építését

Magyarország minden támadás, minden akadályozási kísérlet ellenére felgyorsítja a paksi bővítést, így a következő évtized elejére működésbe is léphetnek az új atomerőművi blokkok -

2025. Szeptember 16. 07:48, kedd | Belföld

Balatoni Katalin: a magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot

A magyar oktatásban a diákok óraterhelése nem haladja meg az OECD-átlagot, azonban abban biztosak lehetünk, hogy a tudásuk így is nemzetközi szinten kiemelkedő

2025. Szeptember 16. 07:41, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint a barbarizmus vert gyökeret Svédországban

Barbarizmus vert gyökeret Európa egyik legnagyobb nemzetének hazájában, Svédországban a hagyományos értékek elhagyása, a józan ész mellőzése és a gyenge kormányzás következtében - írta Orbán Viktor az X-en hétfőn.