Hírek
2021. Június 30. 08:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Dulakodás közben megölte nevelőapját egy férfi Mosonmagyaróváron
Dulakodás közben egy dísztőrrel megsebesítette egymást egy férfi és a nevelőapja kedd délelőtt Mosonmagyaróváron; az idősebb férfi belehalt sérüléseibe, nevelt fiát kórházba szállították
- közölte a police.hu oldalon a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság.
A 27 éves férfi és 56 éves nevelőapja dulakodni kezdett, és a verekedés során az idősebb férfi egy dísztőrrel megsebesítette nevelt fiát. A fiatalabb férfi elvette nevelőapjától a tőrt és megszúrta vele. Az idősebb férfi a helyszínen meghalt.
A megyei rendőr-főkapitányság emberölés megalapozott gyanúja miatt indított bűntetőeljárást a 27 éves férfi ellen.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 02. 16:00, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön
Izraelből Egyiptom és Jordánia felé át lehet lépni a szárazföldi határátkelőkön, de több arab országban nem javasolják az elindulást a határátkelők felé
2026. Március 02. 13:23, hétfő | Belföld
Április 10-ig meg kell érkeznie a pedagógusok extra juttatásának
Maruzsa Zoltán köznevelési államtitkár közösségi oldalán közzétett videóban jelentette be, hogy a kormány korábbi vállalásának megfelelően a pedagógusok márciusban egyszeri többletjuttatásban részesülnek.
2026. Március 02. 07:25, hétfő | Belföld
Napos, az átlagosnál enyhébb, tavaszias idő várható március első hetében
Jellemzően napos, tavaszias idő várható március első hetében
2026. Március 01. 13:00, vasárnap | Belföld
Orbán Viktor: egy fokozattal megemeltük a terrorfenyegetettség készültségi szintjét
Összeült a Védelmi Tanács, megemeltük a terrorfenyegetettség szintjét egy fokozattal - mondta Orbán Viktor miniszterelnök szombat este közzétett Facebook-videójában.

