Hírek
2015. Január 02. 23:00, péntek |
Helyi
Forrás: Tilinger Sándor
Dombóvári fotós képe az "Utazás a világ körül 2014" fotókiállításon

A Magyar Fotóművészeti Alkotócsoportok Országos Szövetsége fotópályázatára 182 alkotó 660 színes és 615 monokróm fotót nevezett.
A három tagú fotóművészekből álló zsűri döntése alapján színes kategóriában 87, monokróm kategóriában pedig 70 fotót javasolt és választott kiállításra.
A kiállított munkákból a kiállítás megnyitására (2015. I. negyedév) fotóalbumot is megjelentetnek.
A kiállított képek között Tilinger Sándor Ködben című képe is látható lesz.
A fotó az ausztriai 1893 m magasságban fekvő Schafbergspitze csúcson készült.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi
Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján
A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.