Hírek
2018. November 14. 05:01, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Diákjával volt szexuális viszonya egy tanárnőnek, négy évre ítélték
Másodfokon, jogerősen négy év börtönre ítélte a Székesfehérvári Törvényszék kedden azt a tanárnőt, aki 14. életévét be nem töltött tanítványával - a gyerek beleegyezésével - rendszeresen szexuális kapcsolatot létesített.
A törvényszék - az elsőfokú ítéletet részben megváltoztatva - a vádlottat folytatólagosan elkövetett szexuális visszaélés, szexuális kényszerítés kísérlete és gyermekpornográfia miatt ítélte el. Megállapították, hogy a vádlott veszélyeztette a fiú erkölcsi és érzelmi fejlődését. A Fejér megyei tanárnőt a szabadságvesztés mellett öt évre eltiltották a pedagógusi foglalkozástól - írták.
Az általános iskolai tanárnő 2015 áprilisától augusztusáig szexuális viszonyt folytatott a sértettel. Amikor a fiú a kapcsolatot meg akarta szakítani, a nő a róla készült pornográf felvétel nyilvánosságra hozatalával fenyegette, valamint fenyegető tartalmú üzenetekkel zaklatta egészen 2015 decemberéig, amikor a sértett segítséget kért.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 15. 13:00, hétfő | Belföld
Kármán András: a kormány nyilvánosságra hozza a helyreállítási tervet
Nyilvánosságra hozza Magyarország helyreállítási tervét a következő napokban a kormány, amely az európai uniós források hazahozatalának feltétele.
2026. Június 15. 06:38, hétfő | Belföld
OGY - Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását a parlament
Elfogadhatja az alaptörvény tizenhatodik módosítását az Országgyűlés hétfőn.
2026. Június 14. 15:00, vasárnap | Belföld
Elstartolt Sármellékről az első antalyai charterjárat
A török Tailwind légitársaság által üzemeltetett Boeing 734-es felszállásával indult el szombaton Sármellékről az Itaka Magyarország első antalyai charterjárata.
2026. Június 14. 10:00, vasárnap | Belföld
Fidesz-kongresszus - Orbán Viktor: sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok
Sohasem hátrálok meg, kuruc vagyok, és csak a nemzeti politika érdekel, se pénz, se az európai pozíciók, se a nemzetközi elismerés nem csábít

