Hírek
2013. November 19. 14:44, kedd |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság, fotó: horatiofosaren.blogspot.com
Csaptelepeket loptak a sportcsarnokból
Csaptelepeket loptak el a hétvégén az őcsényi sportcsarnokból. A
bűncselekmény kapcsán négy embert állított elő a rendőrség.
Az őcsényi polgármester tett feljelentést a rendőrségen ismeretlen tettes ellen 2013. november 18-án, kora reggel. Elmondása szerint a hétvégén ismeretlen tettesek betörtek a községi sportcsarnokba, az öltözőkből a csaptelepek kifolyócsöveit letörték és ellopták.
Az eset kapcsán a rendőrök november 18-án délelőtt a szekszárdi MÉH-telephelyen igazoltattak egy 22 éves őcsényi, egy 57 éves szakcsi és egy 19 éves paksi férfit, valamint egy 22 éves szakcsi nőt, akik jelentős mennyiségű, feltehetően bűncselekményből származó fémhulladékot akartak leadni. Fenti személyeket előállították és gyanúsítottként hallgatták ki őket. Az ügyben a Szekszárdi Rendőrkapitányság lopás vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított
eljárást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 03. 00:00, hétfő | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlatai
Best ajánlatok november 3-17-ig! Csapj le a legújabb ajánlatokra!
2025. November 01. 09:00, szombat | Helyi
A maximumot hozta ki magából a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata
Az SKDUN szervezet 2025. október 24-26. között szervezte meg legnagyobb éves versenyét, amelyen 30 ország közel 1300 indulója mérte össze tudását, ahol jelen volt a Dombóvári Karatesuli 10 fős csapata is!
2025. Október 31. 08:00, péntek | Helyi
Előzzük meg a Halottak napi tüzeket
Az elkövetkező napokban várhatóan sokan kilátogatnak a temetőkbe, többen otthon is mécseseket, gyertyákat gyújtanak. Ahhoz, hogy méltó módon emlékezhessünk meg, fontos mindent megtenni a tüzek megelőzéséért.
2025. Október 30. 11:52, csütörtök | Helyi
Miniszteri Elismerő Oklevélben részesült Dr. Márky Imre
Miniszteri Elismerő Oklevelet adományozott Dr. Márky Imre, a Dombóvári Szent Lukács Kórház Sebészet Jellegű Mátrix Osztály osztályvezető főorvosa részére Dr. Pintér Sándor belügyminiszter,

