Városlista
2026. április 19, vasárnap - Emma

Hírek

2019. Július 29. 15:09, hétfő | Belföld
Forrás: infovárosok

Csalókra figyelmeztet az egyik szolgáltató

Csalókra figyelmeztet az egyik szolgáltató

Félrevezető oldalakkal próbálkoznak a csalók.

Az elmúlt időszakban megszaporodtak a UPC és más hazai internetszolgáltatók ügyfeleinek internetes böngészőiben megjelenő félrevezető weboldalak, amelyek segítségével csalók élnek vissza a szolgáltatók nevével, arculatával, és az ügyfelek jóhiszeműségével. A fiktív nyereményjáték során a csalók értékes mobilkészülékeket ígérnek az internetszolgáltató nevében és a részvételért cserébe az ügyfelek bankkártya adatait kérik.

A UPC Magyarország határozottan leszögezi, hogy nyereményjáték céljából soha, semmilyen online felületen nem kér bankkártya adatokat ügyfeleitől. A UPC Magyarország kéri ügyfeleit, hogy amennyiben a leírtak alapján gyanús internetes felületre tévednek, semmilyen körülmények között ne adják meg bankkártya adataikat, és mielőbb jelezzék a visszaélést a 1221-es ügyfélszolgálati telefonszámon.

A vállalat mindent megtesz annak érdekében, hogy a hasonló visszaéléseket megakadályozza, ezért ismeretlen tettesek ellen feljelentést tett a rendőrségnél – közölte a cég közleményében.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Április 19. 11:00, vasárnap | Belföld

Magyar Péter: a fideszes Ágh Péter csalással nyert, nem ismerjük el legitim képviselőnek!

Szerinte a Fidesz indította el a körzetben azt a Magyar Pétert, aki közel 1000 szavazatot kapott.

2026. Április 19. 09:00, vasárnap | Belföld

Hétfőn tartja első ülését a Tisza-frakció

2026. Április 19. 07:44, vasárnap | Belföld

Minden szavazatot megszámoltak, Tisza-kétharmad lesz 141 képviselővel

Befejezték a múlt vasárnapi országgyűlésiképviselő-választáson leadott összes szavazat megszámolását, minden egyéni választókerületben megszületett a nem jogerős végeredmény szombaton.

2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld

A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték