Hírek
2018. Június 05. 14:56, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Csaknem az egész országban várható felhőszakadás
Szabolcs-Szatmár-Bereg megye kivételével az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki a felhőszakadás veszélye miatt az Országos Meteorológiai Szolgálat kedden.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésük szerint országszerte számos járásban riasztás is érvényben van. Az érintett területeken a következő órákban az intenzív záporokból, zivatarokból rövid idő alatt 25-30 millimétert meghaladó mennyiségű csapadék hullhat.
Azt írták: szerdán napközben a "zivatartevékenység" nagyobb területen - legkisebb eséllyel északkeleten - valószínű. A zivatarokat néhol felhőszakadás, átmenetileg viharos szél és kisebb szemű jégeső kísérheti. Szerdára Szabolcs-Szatmár-Bereg, Borsod-Abaúj-Zemplén és Hajdú-Bihar megye kivételével szintén az egész országra kiadták a felhőszakadás veszélye miatt az elsőfokú figyelmeztetést.
Az előrejelzés szerint kedden a hőmérséklet délután 27 és 32, késő este 17 és 23 fok között alakul. Szerdán a leghidegebb órákban 13-20, napközben 25-31 Celsius-fok lehet.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 02. 09:11, szombat | Belföld
Választás 2026 - Jogerős az országgyűlési választás eredménye
Jogerőssé vált az április 12-ei országgyűlési választás eredménye, miután a Kúria a választás országos listás eredményét megállapító határozat ellen benyújtott két jogorvoslati kérelmet elutasította pénteken.
2026. Május 01. 13:00, péntek | Belföld
Lázár János: nagy vereséget szenvedtünk, nagy munka lesz a Fidesz megújítása
Nagy vereséget szenvedett a Fidesz-KDNP, az okokat világosan látják, de azok pontos megértése és kezelése nagy munka lesz, ahogyan a Fidesz megújítása is
2026. Május 01. 10:00, péntek | Belföld
Véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora
A Belügyminisztérium és az Igazságügyi Minisztérium vezetőjének bejelentésével véglegessé vált a leendő Tisza-kormány névsora csütörtökön.
2026. Május 01. 09:18, péntek | Belföld
Visszautalja a TISZA Wáberer György 100 milliós támogatását
Visszautalja a TISZA Párt Wáberer György nagyvállalkozó támogatását – erről írt közösségi oldalán Magyar Péter leendő miniszterelnök.

