Hírek
2017. Szeptember 20. 13:06, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Besurranó tolvaj járt Kapospulán
Egy helyi férfit gyanúsít a rendőrség a bűncselekmény elkövetésével.
Egy kapospulai nő tett bejelentést a rendőrségre 2017. szeptember 13-án délután, mivel ismeretlen személy a nyitott ajtón keresztül bement az otthonába, és az előszobából ruhaneműt, valamint készpénzt lopott el.
A rendőrök a nyomozás eredményeként azonosították a feltételezett elkövetőt, egy 39 éves kapospulai lakost. A férfit gyanúsítottként hallgatták ki, az eljárás során szabadlábon védekezhet.
A rendőrök a férfinál végzett házkutatás során megtalálták, és lefoglalták a házból ellopott melegítő felsőt.
Az ügyben a további eljárást a Dombóvári Rendőrkapitányság Vizsgálati Osztálya folytatja le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 19. 18:00, péntek | Helyi
Fekete István Emléknapot rendeztek Bakócán
A helyi önkormányzat és a Bakócáért Egyesület az idén is megszervezte az immár hagyományossá vált emléknapot, amelyet Fekete István író és Piller Edith házasságkötésének időpontjához közeli szombaton tartottak meg.
2025. December 19. 09:00, péntek | Helyi
Dombóvár díszpolgára, Fenyvesi Béla december 12-én ünnepelte 70. születésnapját
Ez alkalomból egy nappal később a művelődési ház a családdal együttműködve meglepetés programmal várta az ünnepeltet és az érdeklődő dombóváriakat.
2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi
A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron
A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.
2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi
Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át
A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta

