Hírek
2017. Március 31. 17:44, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Baleset miatt egy-két órát késnek a vonatok a kelebiai vonalon
Autóval ütközött egy Kelebiára tartó személyvonat péntek délután egy átjáróban Bösztör és Szabadszállás között.
A balesetben nem sérült meg senki, de a helyszínelés idejére lezárták a szakaszt, a kelebiai vonalon 60-120 perces késésekre kell számítani - közölte a Mávinform az MTI-vel.
Urbán Attila sajtóügyeletes közleményében azt írta: a baleset egy fénysorompóval biztosított útátjáróban történt, az esetnél működött a fénysorompó.
A gépjármű vezetője elhajtott a helyszínről.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Augusztus 01. 08:16, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: évtizedek óta nem látott mértékű energetikai beruházások indulnak
Évtizedek óta nem látott mértékű beruházások indulnak a megújuló energia területén - közölte a paksi atomerőműben tartott pénteki sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszerelnök.
2026. Augusztus 01. 08:15, szombat | Belföld
Hőség - Fidesz: a Tisza-kormány nem készült fel az energiakrízisre
2026. Augusztus 01. 07:00, szombat | Belföld
Paks - Magyar Péter: kedden vagy szerdán állítják le a paksi atomerőmű utolsó blokkját
Kedden vagy szerdán lehet olyan alacsony a Duna vízszintje, hogy a paksi atomerőmű utolsó, még üzemelő blokkját is teljesen le kell kapcsolni - mondta Magyar Péter miniszterelnök pénteken Pakson.
2026. Július 31. 15:00, péntek | Belföld
Kétszeresére növelik a horvát-magyar gázvezeték-kapacitást
Megállapodott a horvát Plinacro és a magyar Földgázszállító Zrt. (FGSZ) a horvát-magyar földgáz-összeköttetés kapacitásának növeléséről - közölte csütörtökön a horvát földgázszállító rendszerüzemeltető.

