Városlista
2025. április 30, szerda - Katalin, Kitti

Hírek

2019. Február 08. 13:20, péntek | Helyi
Forrás: Dombó Média

Az Internet veszélyeiről tartottak előadásokat

Az Internet veszélyeiről tartottak előadásokat

A „Biztonságos Internet Napja” alkalmából a Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai tartottak ismeretterjesztő előadást.

A „Biztonságos Internet Napja” alkalmából a Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai február 5-én a Földi István Könyvtárban négy ismeretterjesztő előadást tartottak a helyi általános iskolások és középfokú oktatási intézményekbe járó diákok számára.

A foglalkozásokon a résztvevő fiatalok arról kaptak tájékoztatást, hogy milyen veszélyek leselkednek rájuk az elektronikus világháló használatakor.

Címkék: internet, rendőrség

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 30. 08:14, szerda | Helyi

Netbankos csalásokra figyelmeztet a Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság

A napokban két sértett tett feljelentést a Dombóvári Rendőrkapitányságon, mert ismeretlenek több millió forinttal rövidítették meg őket internetes bankolást követően.

2025. Április 29. 13:43, kedd | Helyi

Horváth János az Év Tolna vármegyei polgárőre

A Tolna Vármegyei Rendőr-főkapitányság 2025. évi Rendőrség Napja alkalmából szervezett ünnepi állománygyűlésén Horváth János, a Dombóvári Polgárőr Egyesület tagja vehette át az Év Tolna vármegyei polgárőre kitüntetést.

2025. Április 28. 08:23, hétfő | Helyi

Átadták a Dombóvár Közbiztonságáért és az Év Kistérségi Rendőre elismeréseket

Varga Zoltán tűzoltó főtörzsőrmester, Horváth Lajos rendőr százados Dombóvár Közbiztonságáért elismerő díjat vehetett át, valamint Somogyi Tamás rendőr főtörzsőrmester az Év Kistérségi Rendőre elismerésben részesült.

2025. Április 25. 14:56, péntek | Helyi

A Dombóváron született Franjo Vlasic horvát bán emléke előtt tisztelegtek

A horvát bán emléke előtt hajtottak főt Tolna Vármegye és Dombóvár elöljárói, és a horvát közösség kiemelt vendége Drago Horvat főkonzul.