Hírek
2021. Április 15. 14:34, csütörtök |
Helyi
Forrás: Facebook: Városunk Dombóvár
Áramszünet várható Dombóvár egyes részein április 20-án
Az alábbi helyeken és időpontokban lesz áramszünet a szolgáltató tájékoztatása szerint városunkban április 20-án korszerűsítés, fejlesztések miatt:
Tisztelt Lakosság!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy az alábbi helyeken és időpontokban lesz áramszünet a szolgáltató tájékoztatása szerint városunkban április 20-án korszerűsítés, fejlesztések miatt:
Gunaras - Termál utca, Csendes utca, Sellő utca, Tó utca, Liget utca, Kedves utca, Pihenés utca páros házszám, Autóspihenő utca, Hangulat utca, Hajnal utca, Fasor utca, Séta utca egész területén 8:00- 12:00 közötti időszakban.
Kertváros – Kéknefelejcs utca, Liliom utca, Tulipán utca, Orgona utca, Ibolya utca egész területén délután 13:00 – 15:00 közötti időszakban.
Kérjük, a tervezett áramszünet időszakában az elektromos berendezéseket kapcsolják ki! Aggregátor használati igényüket kérjük, a tervezett áramszünet előtt 5 munkanappal jelezzék a szolgáltató felé. Tájékoztatjuk, hogy aggregátor engedély nélküli használata balesetveszélyes és szigorúan tilos. Kérjük, ellenőrizzenek minden biztosítékot az áramszünet megszűnése után, hogy felkapcsolt állapotban van-e.
Köszönjük megértésüket és türelmüket!
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 31. 13:55, péntek | Helyi
Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a Páriból eltűnt nőt
Újra bizonyították az összefogás erejét. Csaknem 30 órányi keresés után találták meg a szerda délután Páriból eltűnt nőt. Egy kétségbeesett nő hívta a rendőrséget szerda délután többször,
2026. Július 31. 09:00, péntek | Helyi
Aktuális állásajánlatok Dombóváron és környékén
Ha állást keresel, nézd meg az aktuális helyi lehetőségeket oldalunkon!
2026. Július 29. 22:19, szerda | Helyi
Retró hétvégét tart a MÁV a Dél-Dunántúlon
Retro hétvégét tart a MÁV a Balatonnál, Kaposváron és annak környékén, valamint az újranyíló Komló-Dombóvár vonalon augusztus első hétvégéjén.
2026. Július 28. 16:49, kedd | Helyi
Figyelem! Útlezárás lesz kedd este Kaposszekcsőn!
ÚTLEZÁRÁSRA KELL SZÁMÍTANI MA ESTE JÚLIUS 28-án, várhatóan 21:30 óra és 24:00 óra közötti időben a 611-es főúton.

