Városlista
2026. május 28, csütörtök - Emil, Csanád

Hírek

2013. Április 10. 14:06, szerda | PR
Forrás: Aegon

A vihar nem válogat

A vihar nem válogat

A hazánkban egyre gyakoribb viharok és áradások egy élet munkáját veszélyeztetik, sőt meg is semmisíthetik.

A káreseményt kivédeni sajnos nem mindig lehet, de egy lakásbiztosítás megkötésével a bekövetkezett károk nagyságát csökkenteni lehet.

Az AEGON Biztosító Ügyfelei mellett áll a bajban! A tavaly májusban tomboló pusztító vihart és jégverést követően több, mint 13 ezer darab kárbejelentés érkezett hozzánk, az ügyfeleink által becsült kárösszeg közel 1,2 milliárd forint. Kárbejelentések az ország teljes területéről érkeztek:
· keleti megyék 3 052 db
· nyugati megyék 6 980 db
· Pest megye és Budapest 3 068 db

Az AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt. kedvező díjai mellett kiemelkedő szolgáltatási hátteret nyújt lakásbiztosítási termékeihez.

Döntsön Ön is családja és otthona biztonsága mellett és kössön lakásbiztosítást a piacvezető lakásbiztosítónál!

30% kedvezményben is részesülhet, amennyiben lakásbiztosítást köt – AEGON-os biztosítással eddig nem rendelkező – ingatlanára!

Érdeklődjön az alábbi elérhetőségeken, és ne feledje, hogy a szerződés aláírása előtt a biztosítás feltételeit mindig kérje írásban, és ismerje meg azokat!

Biztosítási tanácsadók:

Molnár Edit
Telefon:06-20/468-0788

Haris Tamás
Telefon: 06-20/378-3223

Címkék: aegon, biztosítás

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 20. 13:05, szerda | PR

K&H: egyre kevesebbet ér a gyerekek zsebpénze

A hamburger több mint 13 százalékkal drágult, miközben több gyerektermék olcsóbb lett

2026. Május 14. 12:00, csütörtök | PR

Élő hal vásár Attalán – péntekenként friss hal közvetlenül a termelőtől

Minden pénteken 9 és 12 óra között élő hal vásár Attalán

2026. Május 12. 09:08, kedd | PR

Akár 150 ezer forintos megtakarítás klímavásárlásra

A lakossági energiahatékonysági fejlesztések iránt továbbra is nagy az érdeklődés, amelyhez a HEM-X program is jelentős támogatást nyújthat.

2026. Május 08. 12:53, péntek | PR

K&H: a fiatalok már a közösségi médiában tájékozódnak a pénzügyekről

a finfluenszerek közelebb hozzák a pénzügyeket – a tudatos értelmezés egyre fontosabb