Hírek
2023. Június 03. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti
A Puskás Aréna környékén hamis szurkolói mezeket és sálakat vont ki a forgalomból a NAV
A Puskás Arénában szerdán rendezett Sevilla-Róma Európa Liga-döntő kezdetére a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) munkatársai felszámolták a hamis szurkolói mezek és sálak kínálatát a stadion környékén.
Azt írták, hogy hasonlóan az Európai Labdarúgó-szövetség többi magyarországi sporteseményei előtt, úgy május utolsó napján is ott voltak a NAV munkatársai a Puskás Arénánál, hogy a labdarúgó Európa Liga-döntő miatt "kitelepült", hamis termékeket eredetiként kínáló árusok illegális portékáit kivonják a forgalomból.
Az akcióban részt vevő 7 járőregység és 6 ellenőr rövid idő alatt több mint száz, az eredetire hasonlító szurkolói terméket vont ki a forgalomból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 14. 07:15, szerda | Belföld
A Budapest-Belgrád vasútvonal magyarországi szakaszán megkezdődött a biztosítóberendezések sötétüzeme
2026. Január 14. 07:14, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll
Mindenki látja, hogy a háború a legfontosabb sorskérdés, ami Magyarország előtt áll, és erre a Tisza nem mond semmit - közölte a miniszterelnök kedden a Facebook-oldalán.
2026. Január 14. 07:13, szerda | Belföld
Navracsics Tibor: az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás
Az önkormányzati reform egyik alapvető fontosságú kérdése a szolidaritási hozzájárulás - mondta a közigazgatási és területfejlesztési miniszter kedden a Facebook-oldalán közzétett videóban.
2026. Január 14. 07:12, szerda | Belföld
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját
A köztársasági elnök április 12-re tűzte ki az országgyűlési választás időpontját - közölte a Sándor-palota kedden az MTI-vel.

