Városlista
2025. december 18, csütörtök - Auguszta

Hírek

2014. Október 09. 11:11, csütörtök | Helyi
Forrás: József Attila Általános Iskola

A Magyar Diáksport Napja – 2014

A Magyar Diáksport Napja – 2014

Az előző évek sikerein felbuzdulva, a Dombóvári József Attila Általános Iskola idén is nagy örömmel vett részt a programon.

A Magyar Diáksport Szövetség 2014. október 3-án, pénteken rendezte A Magyar Diáksport Napját. Az előző évek sikerein felbuzdulva, a Dombóvári József Attila Általános Iskola idén is nagy örömmel vett részt a programon.

Az intézmény tanulói színes, változatos programokon, sportrendezvényeken bizonyíthatták rátermettségüket, ügyességüket.
A gyerekek több mint 120 percet töltöttek sportolással, aktív testmozgással. A délelőtti órákban a felsőbb évfolyamosok kosárlabda mérkőzéseket játszottak a tornateremben, míg a legkisebbek az udvaron a kölyökatlétika program ügyességi feladataiban mérték össze tudásukat. Az udvaron számos, sportolásra alkalmas állomást helyeztünk el, melyeken szünetekben és tanórák alatt aktívan mozoghattak tanulóink (pl. asztalitenisz, tollaslabda, ugrókötél, lábtoll labda, koordinációs létra, stb.).
Déli harangszóra indult a 2014 méteres Diáksport Napi Futóverseny.
A sportrendezvényt tanár-diák labdarúgó mérkőzés zárta.

A kicsit szomorkás időjárás ellenére a sportnap az idei évben is jól sikerült, a gyerekek nagyon élvezték, szívesen mozogtak.

Kapcsolódó galéria

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 18. 19:00, csütörtök | Helyi

A kiváló ifjú sportolókat díjazták Dombóváron

A Sportgála rendezvény keretében ünnepélyesen átadták a Dombóvár Élsportolója elismeréseket.

2025. December 18. 15:10, csütörtök | Helyi

Gelencsérné Dr. Bakó Márta Apáczai Csere János-díjat vehetett át

A felsőoktatás és a pedagógiatudomány területén végzett kiemelkedő szakmai munkája elismeréseként állami kitüntetésben részesült Dombóvárról Gelencsérné Dr. Bakó Márta

2025. December 18. 11:00, csütörtök | Helyi

Fekete István nyomán Baranyában

A Duna-Dráva Nemzeti Park Igazgatóság népszerű DDNP Klub előadás sorozatában ismertette december elején egyesületünk elnökségi tagja, Nagy Gábor az író Baranyához kötődő életrajzi vonatkozásait:

2025. December 17. 19:18, szerda | Helyi

Jól vigyázzanak - jól vizsgázott a rendszámfelismerő rendszer Dombóváron!!

A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai 2025 decembere óta üzemeltetnek egy új, a közterületi rendőri szolgálatellátást jelentős mértékben segítő mobil rendszámfelismerő rendszert.