Hírek
2020. Szeptember 21. 08:19, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság , fotó: https://www.freepik.com/free-photo/you
A buszmegállóban várakozva lopta el ismerőse pénzét

A dombóvári rendőrök befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, melyet egy 55 éves naki nővel szemben folytattak lopás vétség elkövetése miatt.
Egy 54 éves naki nő tett feljelentést ismeretlen tettessel szemben, aki 2020. július 16-án dél körül a dombóvári buszpályaudvaron a táskájában levő pénztárcájából ellopta 33.500 forint készpénzét. Az eset kapcsán a Dombóvári Rendőrkapitányságon indítottak büntetőeljárást. A nyomozás során a rendőrök látókörébe került egy szintén naki lakos, aki a sértettel együtt várakozott a buszra a lopás napján. Az 55 éves nőt elszámoltatták, aki elismerte, hogy ő vette el ismerőse pénzét. Az asszonyt lopás vétség elkövetésével gyanúsították meg. Kihallgatásán tettére magyarázatot adni nem tudott.
A dombóvári rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az ügy iratait a napokban megküldték a Dombóvári Járási Ügyészségre.
A fotó illusztráció.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 17. 07:00, kedd | Helyi
Dombóvári sikerek a Tolna Vármegyei Értékek Napján
A Tolna Vármegyei Értékek Napja Dombóvár számára is elismeréseket hozott.
2025. Június 16. 13:50, hétfő | Helyi
Nakon látható a Néprajzi Múzeum utazó kiállítása
Buherált tárgyakra és a sorkatonai szolgálat emlékeire fókuszál a Néprajzi Múzeum két új utazó projektje, amelyeket országszerte egészen kis településekre is eljuttatnak - közölte a múzeum az MTI-vel.
2025. Június 13. 13:16, péntek | Helyi
Kábítószer Ellenes Napot tartottak Dombóváron
Június 11-én immár negyedik alkalommal rendezték meg a Kábítószer Ellenes Napot a Dombóvári Művelődési Házban. A Dombóvári Rendőrkapitányság és a KEF közös programján közel 300 érdeklődő vett részt.
2025. Június 13. 08:15, péntek | Helyi
Támogatásokat és intézkedéseket jelentett be a Dombóvári Gazdakör agrárfórumán Hubai Imre
Eredményes agrárium nélkül nincs sikeres vidék, nincs biztonságos élelmiszer-ellátás és nincs élhető nagyváros sem.