Hírek
2015. Szeptember 30. 11:30, szerda |
Helyi
Forrás: Dombóvári Belvárosi Általános Iskola
A Belvárosiban nemcsak a takarítási világnapon van rend, tisztaság
2015. szeptember 25-én rendezték meg a 2. évfolyamosok hagyományos, takarítási világnaphoz kapcsolódó vetélkedőjét.
A csapatok egyrészt játékos sportvetélkedőn mérhették össze ügyességüket, emellett megismerkedtek a szelektíven gyűjtött hulladékok hasznosításának, újrafeldolgozásának folyamatával is.
Az egyik állomáson különféle hulladékokról kellett eldönteniük, hogy melyik szelektív gyűjtőedénybe kellene elhelyezniük. Ezt a feladatot nagyon rutinosan oldották meg. Nagy sikere volt a képkirakó játéknak is.
A jó hangulatú foglalkozást az osztályok részére kiállított emléklapok és az ajándékba kapott takarítóeszközök kiosztásával zártuk.
Szabóné Tóth Gabriella
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi
Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben
A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.
2026. Április 30. 09:00, csütörtök | Helyi
Május 5-én újból Makita roadshow lesz Dombóváron
Nyereményjátékkal, műszaki tanácsadással, kedvezményekkel várják a vásárlókat és érdeklődőket május 5-én, a Makita nyílt napon a dombóvári Lets Doit Bálint Barkácsáruházban!
2026. Április 29. 12:00, szerda | Helyi
A Dombóvári Szuperinfó legújabb száma oldalunkon már olvasható
Ha szeretné rendszeresen és mielőbb megkapni újságunkat online postaládájába, iratkozzon fel email címével az alábbi oldalon:
2026. Április 28. 11:32, kedd | Helyi
Emberölés Döbröközön
Egy 57 éves helyi nő holttestét találták meg egy ház udvarán található kútban.




