Városlista
2026. május 5, kedd - Györgyi

Hírek

2015. November 27. 11:38, péntek | Helyi
Forrás: Dombóvári Szuperinfó, fotó: Goics Andrea

25 éves a Szuperinfó Laphálózat

25 éves a Szuperinfó Laphálózat

A Szuperinfó volt az első ingyenes terjesztésű lap Magyarországon, melynek első kiadása 1990-ben jelent meg Egerben, néhány hónap múlva Békéscsabán, Orosházán, Hódmezővásárhelyen és több kelet-magyarországi városban.

2 év alatt az egész országot lefedte a Szuperinfó laphálózat, az eredmények gyorsan visszaigazolták, hogy helye van a magyar piacon ennek az újszerű kezdeményezésnek.
Az országban jelenleg 61 önálló Szuperinfó jelenik meg, ott vagyunk az összes megyeszékhelyen, 255 városban és 1103 községben, hetente 7.200.000 olvasót érünk el. A franchise rendszerű laphálózatot az osztrák tulajdonú Russmedia égisze alatt működő Szuperinfó Média Kft. üzemelteti, melynek ügyvezetője az a Honfi Gábor, aki ötletgazdája és alapítója volt egykor a Szuperinfó lapnak.
Mi itt Dombóváron és környékén 1991-ben kezdtük az ingyenes terjesztésű lapkiadást Hírturmix nevű lapunkkal, majd 1998-ban csatlakoztunk a Szuperinfó laphálózathoz.
Tapasztalt és képzett helyi csapatunkkal és országos hálózati hátterünkkel megbízható partnerei vagyunk a térség vállalkozásainak, intézményeinek, olvasóink és hirdetőink hétről-hétre számíthatnak ránk.

Budapesten a 25 éves jubileumát idén ünneplő Szuperinfó Laphálózat országos találkozójának keretében adták át a kitartóan végzett, eredményes munkát elismerő okleveleket. Fodor István a franchise hálózatot irányító Szuperinfó Média Kft ügyvezető igazgatója és Honfi Gábor alapító-hálózati igazgatótól vehettük át a negyed százados építkezésben végzett lapkiadói munkát méltató emléklapot.

Teibert Csaba
Dombóvár és Körzete Szuperinfó kiadója

Ezek érdekelhetnek még

2026. Május 04. 19:00, hétfő | Helyi

Középcsatárból védekező középpályás - Pintér Sándor korábbi válogatott labdarúgó adott interjút Dombóváron

Villáminterjú Pintér Sándor korábbi válogatott labdarúgóval, aki Dombóváron a Buzánszky Jenő labdarúgó emléktorna díszvendége volt.

2026. Május 04. 14:00, hétfő | Helyi

Szent Flórián nap és 150 éves jubileum Dombóváron

A magyar tűzoltók védőszentjének napja, Szent Flórián napja alkalmából, valamint a dombóvári tűzoltóság megalakulásának 150. évfordulója tiszteletére tartottak ünnepi állománygyűlést április 30-án Dombóváron.

2026. Május 03. 19:00, vasárnap | Helyi

Két napig élő rockzene a dombóvári Rockmajálison

Idén is várják a rockzene szerelmeseit Dombóvár-Gunarason!

2026. Május 01. 09:21, péntek | Helyi

Férfi kézilabda BL - Egygólos előnyben a Veszprém a negyeddöntőben

A Veszprém házigazdaként 35-34-re legyőzte a német Füchse Berlint csütörtökön, a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének első mérkőzésén.